I. Bihartordáról elszármazottak találkozója

Községünk első alkalommal szervezi meg a településről elszármazottak találkozóját. A rendezvény célja, hogy hazahívjuk azokat a bihartordaiakat, akik már nem a faluban élnek, de kötődnek szülőföldjükhöz. Hosszas gyűjtőmunka ellenére sem tudtuk mindenkinek összegyűjteni a címét, ezért az interneten is szeretnénk felhívni azoknak a figyelmét, akik szívesen részt vennének a rendezvényen, várjuk jelentkezésüket a számukra szervezett programra.

Tisztelt Elszármazott, kedves volt Bihartorda-i lakosunk!

Ezúton köszöntöm nagy szeretettel, azzal a gondolattal, amely Márai Sándor tollából származik:

„ A világon mindig az a legszebb, ahol valamikor otthon voltunk”.

Az Önkormányzat és az itt élők részéről fogalmazódott meg az, hogy gondoljunk azokra is, akik régen valamilyen módon kötődtek Bihartordához, és jó lenne, ha az „elszármazottainknak” lehetőséget biztosítanánk arra, hogy egy rendezvény keretében találkozzanak egymással és az itt élőkkel.
A fent említett idézet és kezdeményezés jegyében kívánom Önt és kedves családját nagy tisztelettel és szeretettel meghívni községünkbe, az idei Falunap keretében tartandó I. Bihartordáról Elszármazottak Találkozójára.

A találkozó ideje: 2011. augusztus 19. / péntek/
A találkozó helye: Kastélypark

A tervezett program:

16:00-17:00 Érkezés, vendégfogadás
17:00-18:00 Köszöntők, beszélgetés az elszármazottakkal

Kérem, hogy részvételi szándékát augusztus 12-ig jelezze a következő elérhetőségeken:

Módos Imre tel: 06-30-952-2727, email: btorda@t-online.hu
Részletesebb tájékoztatás a fenti elérhetőségeken kérhető.

Remélem, hogy ezen a napon lesz alkalmunk személyesen találkozni és megismerkedni.
A találkozás reményében, üdvözlettel:

Módos Imre
Polgármester